Firmamız AKAL ANT YAPI CEPHE SİSTEMLERİ A.Ş. Türkiye’de yer alan projelere öncelik tanıyarak yatırımcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Antalya’da 2005 yılında 12.000m2 açık, 3.000 m2 kapalı alan üzerinde kurduğu tam donanımlı fabrikası ile hizmet vermeye başlamıştır.

Faaliyet gösterdiği alanlara ait tüm ürünlerle ilgili projelendirme, imalat, montaj ve montaj sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli malzemeyi kaliteli hizmet anlayışı ile bir arada sunarak sektördeki başarısını ispat etmiştir.

Üretim başlangıcından bu güne edindiği tecrübeleri ile ulusal ve uluslar arası büyük ölçekli projelerde yer almak amacıyla, 2010 yılında İstanbul’daki fabrikasında da üretime başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana dünya devi “Mimari Alüminyum Sistem” firması olan SAPA RC SİSTEM ile iş ortaklığı yapmış ve ithal sistem olarak birçok projesini tamamlamıştır.

Kaliteli imalat ve montaj uygulamaları ile bu kısa sürede, büyük ve başarılı işlere imza atarak; Yurt içinde birçok 5 yıldızlı otel ve tatil köyü, iş merkezleri, fabrika binaları ve havalimanları gibi büyük ölçekli projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Tecrübeli teknik personel, yeterli kalifiye eleman ve ekipmana sahip olan AKAL ANT YAPI CEPHE SİSTEMLERİ A.Ş. gelişime açık ve teknik olarak yeterli olan sistemler ile organize olup, yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bizi bu günlere taşıyan değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.